Mikroneesia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Mikroneesia kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Mikroneesias

Mikroneesia liidumaad on Okeaania saareriik. Need asuvad Caroline'i saarte kesk- ja idaosas, põhjas Marianne saarte, idas Marshalli saarte ja Kiribati, lõunas Paapua Uus-Guinea, Saalomoni Saarte ja Nauru ning läänes Palau vahel.

Föderatsiooni moodustavad osariigid on läänest itta Yap, Chuuk, Pohnpei ja Kosrae.

Palikir on väike linn, mille vallas elab umbes 7321 elanikku ja mis on Mikronesia Liitriikide pealinn.

Pohnpei saarel asuv linn on olnud pealinn alates 1989. aastast, kui see asendas Kolonia.

Mikroneesias müüdavate kinnisvaraostude otsustamine on ebatavaline, kuid mitte võimatu valik.

Mikroneesia liidumaad kuuluvad jätkuvalt maailma madalaima punktisummaga riikide hulka, kuna neil on välisinvesteeringuid. Mikroneesia Liiduriikide välisinvesteeringute seaduse loomise ja rakendamise eest vastutavad nii riigi valitsus kui ka kõik neli osariigi valitsust. Protsess välismaalasele, kes investeerib ja otsustab osta Mikroneesias müüdavat kinnisvara, võib olla pikk, kallis, segane ja seda võib juhtumipõhiselt muuta. Kuigi siseriiklik seadus annab mõned üldised juhised, on riikide seadused väga erinevad valdkondades, kus nad lubavad välisinvesteeringuid, välisinvesteeringute litsentsi andmise protsessi ja omandiõiguse reegleid. Investor peab hankima loa igale osariigile, kus ta kavatseb Mikroneesias äri teha või kinnisvara osta.

Maa omamine välismaal ei ole lubatud ja renditingimusi kontrollitakse ainult riigi tasandil. Kosrae seadus lubab pikendada üürilepingu 55 aastat veel 55 aastaks, Chuuki seadus lubab kuni 99 aastat, Pohnpei 55 aastat kuni 99 aastat, Yap kuni 100 aastat ja Mikroneesia valitsus üles kuni 99 aastat.

  •  
    Mikroneesiasse kolimine. Ekspatria ja elab Mikroneesias.

        Otsid paradiisi, kuid tahad olla alternatiivsed? Kas soovite oma elu radikaalselt muuta, kuid ei tea, kas see võiks olla õige valik? Kas olete väsinud tavalisest rutiinist? Noh, saate rahulikult puhata, sest sa oled õiges kohas! Oleme Realigro's otsustanud luua väikese mini-juhendi, mis on ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB